Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Czy przedłużanie rzęs szkodzi?

Zdarza się, że Klientki zadają pytanie - czy przedłużanie rzęs szkodzi?

Nie, prawidłowo wykonana aplikacja rzęs nie ma najmniejszego wpływu na stan naszych naturalnych rzęs. Każda rzęsa posiada swój cykl wzrostu, który trwa od 60 do 90 dni i w tym właśnie czasie następuje wymiana rzęs na nowe. Rozróżniamy 3 cykle, anagen, katagen oraz telogen. Dobra stylistka przykleja rzęsy syntetyczne tylko do tych rzęs, które są w drugiej i trzeciej fazie wzrostu bacznie uważając, aby ich nie posklejać. Rzęsy w pierwszej fazie są zbyt słabe i krótkie, by udźwignąć ciężar doklejonej rzęsy. Tak solidnie wykonana aplikacja z pominięciem rzęs będących w pierwszej fazie nie zaburzy cyklu życia rzęsy. Drugą ważą sprawą jest używanie dobrej jakości kleju oraz jego odpowiedniej ilości. Stosowanie kleju wolnoschnącego, zbyt duża ilość lub też braki w umiejętnościach stylistki mogą spowodować posklejanie rzęs. Rezultat tej sytuacji jest taki, że rzęsy wypadając wyrwą za sobą pozostałe do nich przyklejone. Rzęsy, które są regularnie wyrywane poważnie osłabiają cebulki doprowadzając do zniszczenia rzęs naturalnych. Ważną sprawą jest też odpowiedni dobór syntetycznych rzęs. Jeśli będą zbyt długie mogą spowodować osłabienie naturalnych rzęs i szybsze ich wypadnięcie. Długość rzęsy syntetycznej powinna być proporcjonalna do długości rzęsy naturalnej. Jeśli przykleimy zbyt długą rzęsę, trzy lub czterokrotnie dłuższą od naszej wypadnie ona przed zakończeniem swojego cyklu wzrostu. Zbyt długie rzęsy są przeciwwagą dla naturalnych rzęs klientki i bardzo je obciążają doprowadzając do szybszego ich wypadania.

Najgorszą sytuacją jest brak umiejętności stylistki, sklejanie rzęs oraz nieodpowiedni ich dobór. Odpowiedzialna i wykwalifikowana stylistka pominie rzęsy w pierwszej fazie wzrostu, nie poskleja naszych rzęs, dobierze odpowiednią długość co sprawi, że nasze naturalne rzęsy będą takie same jak przed aplikacją.

Dołączam Wam zdjęcia skandalicznie złych stylizacji rzęs.


 

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.