Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

OFERTA/CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym , wyrazistym spojrzeniu? Rzęsy Hollywood są dla Ciebie 

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Przedłużone rzęsy wyglądają jak wytuszowane

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

Czy przedłużanie rzęs szkodzi?

 

Nie, prawidłowo wykonana aplikacja rzęs nie ma najmniejszego wpływu na stan naszych naturalnych rzęs. Każda rzęsa posiada swój cykl wzrostu, który trwa od 60 do 90 dni i w tym właśnie czasie następuje wymiana rzęs na nowe. Rozróżniamy 3 cykle, anagen, katagen oraz telogen. Dobra stylistka przykleja rzęsy syntetyczne tylko do tych rzęs, które są w drugiej i trzeciej fazie wzrostu bacznie uważając aby ich nie posklejać. Rzęsy w pierwszej fazie są zbyt słabe i krótkie aby udźwignąć ciężar doklejonej rzęsy. Tak solidnie wykonana aplikacja z pominięciem rzęs będących w pierwszej fazie nie zaburzy cyklu życia rzęsy. Drugą ważą sprawą jest używanie dobrej jakości kleju oraz jego ilości. Stosowanie kleju wolnoschnącego, zbyt duża jego ilość lub też braki w umiejętnościach stylistki mogą spowodować posklejanie rzęs. Rezultat tej sytuacji jest taki, że rzęsy wypadając wyrwą za sobą pozostałe do nich przyklejone. Rzęsy, które są regularnie wyrywane poważnie osłabiają cebulki, doprowadzając do zniszczenia rzęs naturalnych. Ważną sprawą jest też odpowiedni dobór syntetycznych rzęs. Jeśli będą zbyt długie mogą spowodować osłabienie naturalnych rzęs i szybsze ich wypadnięcie. Długość rzęsy syntetycznej powinna być proporcjonalna do długości rzęsy naturalnej. Jeśli przyklejimy zbyt długą rzęsę, trzy lub czterokrotnie dłuższą od naszej wypadnie ona przed zakończeniem swojego cyklu wzrostu. Zbyt długie rzęsy są przeciwwagą dla naturalnych rzęs klientki i bardzo je obciążają doprowadzając do szybszego ich wypadania.

 

Najgorszym grzechem i błędem jest brak umiejętności stylistki, sklejanie rzęs oraz nieodpowiedni ich dobór. Odpowiedzialna i wykwalifikowana stylistka pominie rzęsy w pierwszej fazie wzrostu, nie poskleja naszych rzęs, dobierze odpowiednią długość syntetycznych rzęs co sprawi, że nasze naturalne rzęsy będą takie same jak przed aplikacją.

Poniżej wkleiłam do Waszej oceny zdjęcia skandalicznie złych stylizacji rzęs.


 

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe, silne rzęsy w celu nadania oczom wyjątkowego wyglądu. Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Doklejanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg, polegający na doczepianiu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku, któremu nie oprze się żaden mężczyzna! Sprawdź sama.

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Noszenie przedłużonych rzęs niesie ze sobą same korzyści. Po pierwsze nie ma już potrzeby stosowania tuszu do rzęs. Pływanie i prysznic nie stanowią problemu – nic się nie rozmazuje. Zawsze o poranku masz gęste i czarne rzęsy, tak jak marzyłaś. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.Nie muszą wyglądać sztucznie i ciężko, wręcz przeciwnie, delikatnie i naturalnie. 

SZKOLENIA !!!

KONIECZNIE ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.