Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

Mam dla Was garść praktycznych rad odnośnie zdjęć, czyli jak ustawiam klientkę/modelkę, jakiej lampy używam, czym robię zdjęcia i w końcu...jak je obrabiam. To zaczynamy.
1. Jedną z najważniejszych rzeczy, bez których nie możecie zacząć jest zapytanie klientki o zgodę na zrobienie zdjęcia. Mimo, iż to Wasza praca, musicie zapytać czy Klientka życzy sobie nietylko zrobienia zdjęcia, ale również jego publikacji (chodzi głównie o zdjęcie, gdzie widać całą twarz klientki). Karygodnym jest nie zapytanie o zgodę i wstawienie zdjęcia w media społecznościowe z efektem "przed i po". Główną zasadą jaką sie kieruję w ustawieniu klientki/modelki jest to, aby Jej wzrok skupiony był na jednym punkcie. Z racji tego, że używam lampy ciężko pacjentce znaleźć taki punkt odbicia. Z pomocą przychodzi mi wtedy szczoteczka, którą trzymając w jednej dłoni manipuję nią tak, aby oko skierowało się w odpowiednią stronę. Długą dłonią obsługuję aparat.
2. Lampa, w której jestem bez pamięci zakochana to oczywiście lampa ring. Stosuję ją za każdym razem i staram się, aby jej odbicie idealnie trafiło w środek źrenicy. Wtedy zdjęcie wygląda perfekcyjnie!
3. Zdjęcia wykonuję telefonem - iPhone XR. Uważam, że zachowuje ostrość, odpowiednią strukturę, nie prześwietla mimo użycia lampy ring i przede wszystkim telefon jest o wiele wygodniejszy w tej sytuacji niż aparat (szczególnie gdy w jednej dłoni trzymam szczoteczkę).
4. Robię około 100 zdjęć oka, by potem wybrać to najlepsze. Gdy już je wybiorę delikatnie obrabiam w programach dostępnych jako aplikacje na telefonie. Tak jak wspomniałam Wam tydzień temu - nie ruszam na zdjęciach rzęs - nie usuwam ich, nie doklejam, nie zmieniam koloru czy nasycenia barwy. Jedyne nad czym obróbkowo pracuję to wygładzenie cery (do tego polecam Wam program Snapspeed) oraz avatan, by nieraz podkreślić piękno i kolor tęczówki (do tego celu polecam Wam program Avatan). Cztery punkty, które nie są przełomowym odkryciem, a które pomogą Wam zacząć robić dobre zdjęcia. A dobre zdjęcia to lepszy wygląd Waszych mediów społecznościowych. ❤️❤️❤️

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.