Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

Joanna - dyplomowana kosmetyczka z wieloletnim doświadczeniem, perfekcjonistka w każdym calu.

Swój zawód wykonuje z pasją, zaangażowaniem. Bacznie śledzi trendy na rynku kosmetycznym i mądrze za nimi podąża. Z uwagą obserwuje świat kobiet, zarówno tych spotkanych mimochodem na ulicy, jak i swoje cudowne klientki. To one zainspirowały ją do ukończenia kursu stylizacji rzęs. Tak zaczęła się przygoda z upiększaniem kobiecego spojrzenia. Wraz z poszerzającym się gronem stałych klientek, doskonaliła swoje umiejętności w tej dziedzinie. Zmotywowana do dalszego rozwoju zdobywała kolejne stopnie zawodowe. Dziś jest znaną profesjonalistką w stylizacji rzęs, dla której praca to pasja tworzenia i źródło inspiracji samo w sobie. Posiada kilkuletnie doświadczenie, a spod jej precyzyjnych dłoni wychodzą piękne, mistrzowskie stylizacje, którymi klientki cieszą się przez bardzo długi czas.

Aby umówić się na wizytę do Joanny, zarezerwuj termin (po prawej stronie) bądź zadzwoń pod numer: 663-492-977

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.