Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

Monika Rząp - najlepsza stylistka i instruktorka stylizacji rzęs w Polsce i Europie.

Swoją karierę zawdzięcza kilku latom ciężkiej pracy, wyrzeczeń i doświadczeniu. Odwaga, precyzja i talent doprowadziły ją na szczyt we wszystkich możliwych kategoriach misztrzostw stylizacji rzęs. Rozchwytywana jako stylistka, instruktorka, a także jako sędzia w międzynarodowych konkursach. W 2017 (Tallin, Estonia) roku została Lash Idol, czyli najlepszą z najlepszych stylistek rzęs w Europie. Jako jedyna w Polsce w prestiżowym konkursie przedłużania rzęs wygrała samochód. Uczyła się od najlepszych stylistek i autorek własnych nurtów i technik w stylizacji rzęs, m.in. Elen Kushch (założycielka szkoły Lash&Look, Rosja), Ina Adamovich (organizatorka Beauty Eyes, Białoruś), Elena Stakhovitch (założycielka i dyrektorka studia oraz szkoły LIZETTA). Tłumy na organizowanych przez siebie szkoleniach zawdzięcza precyzyjności, konkretnemu wypowiadaniu się, szybkiemu nauczaniu kursantów oraz skupieniem się na praktyce. Jako stylistka jest bardzo dokładna i profesjonalna. Wykonuje aplikacje z ogromną starannością i mistrzowską precyzją.

Aby umówić się na wizytę do Moniki Rząp, zadzwoń pod numer: 663-492-977

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.