Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

Jestem jedną z najlepszych stylistką i instruktorką stylizacji rzęs w Polsce i Europie !!

Nazywam się Monika Rząp , jestem instruktorem i założycielem marki Exclusivelashes. Wykonuję przedłużanie rzęs każdymi dostępnymi technikami, 1:1, 2:1 , 3:1, 4-8 D, 9-15 D, Russian volume, Hollywood. . Chcesz mieć hipnotyzujące spojrzenie? Zadzwoń i umów się na wizytę już teraz!

W 2015 roku na  Mistrzostwach Polski w Przedłużaniu Rzęs metodą 1:1 zajęłam trzecie miejsce.

W maju 2016 na prestiżowym konkursie Kolibri w Warszawie zdobyłam statuetkę zajmując trzecie miejsce w kategorii 1:1. 

W czerwcu 2016 zajęłam pierwsze miejsce w Bergamo we Włoszech , kategoria 2:1 oraz drugie miejsce w kategorii 1:1 

W Krakowie również zdobyłam puchar, za trzecie miejsce w kategorii 1:1 

W pażdzierniku 2016 roku zajęłam pierwsze miejsce w kategorii 1:1 na międzynarodowych mistrzostwach w Słowenii

W chorwacji 2017 roku drugie miejsce w kategorii 1:1 

W Warszawie w maju 2017  na najbardziej wymagającym i prestiżowym konkursie Lash Me! zdobyłam miejsca na najwyższym podium w każdej kategorii !!! Z tego wyróżnienia jestem najbardziej umna, nikomu jeszcze nie udało się w Polsce zdobyć ww wszystkich możliwych katgoriach miejsca na podium . 

W Dublin 2017 równiez zajęłam pierwsze miejsce w kategorii 1:1 

W Estoni, w Tallin w maju 2017 osiągnęłam szczyt marzeń!! Pierwsze miejsce w megavolue, trzecie w objętościach lekkich orac Grand Prix, zostałam bezkonkurencyjnym LASH IDOL!! Najlepsza wśród najlepzych w Europie:) 

 

 

 

 

We wszystkich mistrzostwach brałam udział w najwyższej kategorii, ekspertów i profesjonalistów w tej dziedzinie. 

Ponadto byłam na międzynarodowej konferencji Eye Beauty Event, jedynym wydarzeniu w Polsce poświęcone tematyce przedłużania rzęs. Cały czas się

doskonalę, douczam.

Ukończyłam kurs z  Elen Kushch - założycielkę szkoły Lash&Look z Rosji.Jest to stylistką rzęs z wieloletnim doświadczeniem, wielokrotna mistrzyni na międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs. Sędzia na międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs. Autorka własnej metody nieskazitelnej objętości "Równoległe przedłużanie rzęs".Autorka techniki nowego efektu "Graficzna Strzałka".

Szkoliłam się również u Iny Adamovich która jest wielokrotną mistrzynią w przedłużaniu rzęs, sędzią, organizatorką Pierwszych Otwartych Mistrzostw "Beauty Eyes" w przedłużaniu rzęs w Białorusi, posiadaczką nagrody "Osoba Roku 2014" pierwszej nagrodzie LASH BEAUTY AWARDS.

Poznałam również Elenę Stakhovitch, nauczyłam sie od niej jej autorskiej unikalnej metody techniki nieskazitelnych aplikacji Volume. Ona sama jest Instruktorką, jurorką i wielokrotną Mistrzynią międzynarodowych mistrzostw najwyższej kategorii we wszystkich technikach przedłużania rzęs; założycielka i Dyrektorka Studia i Szkoły LIZETTA.

 

Osobiście wychodzę z założenia że należy uczyć się od najlepszych.

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe, silne rzęsy w celu nadania oczom wyjątkowego wyglądu. Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Doklejanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg, polegający na doczepianiu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku, któremu nie oprze się żaden mężczyzna! Sprawdź sama.

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Noszenie przedłużonych rzęs niesie ze sobą same korzyści. Po pierwsze nie ma już potrzeby stosowania tuszu do rzęs. Pływanie i prysznic nie stanowią problemu – nic się nie rozmazuje. Zawsze o poranku masz gęste i czarne rzęsy, tak jak marzyłaś. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.Nie muszą wyglądać sztucznie i ciężko, wręcz przeciwnie, delikatnie i naturalnie. 

SZKOLENIA !!!

KONIECZNIE ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH 

OFERTA/CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym , wyrazistym spojrzeniu? Rzęsy Hollywood są dla Ciebie 

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Przedłużone rzęsy wyglądają jak wytuszowane

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.