Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

By codziennie osiągać szczyt swoich umiejętności, a kolejnego dnia iść jeszcze wyżej, potrzeba ciężkiej pracy i zaufania do siebie.

 

Nazywam się Monika Rząp i jestem najlepszą instruktorką stylizacji rzęs w Polsce i w Europie. Szkolę z każdej techniki – podstawowej, lightvolume, volume, megavolume, russian volum, Kim, Hollywood, cat eye. Jestem założycielką marki Exclusivelashes, która z roku na rok staje się coraz bardziej wiodącą marką na rynku przedłużania rzęs.

 

Początki mojej instruktorskiej kariery sięgają zwycięstw w międzynarodowych mistrzostwach przedłużania rzęs. Każda wygrana stawiała mnie na podium coraz wyżej i wyżej, co umożliwiło mi współpracę z wieloma wybitnymi stylistkami i instruktorkami niemalże z całego świata.

Obecnie sędziuję w wielu prestiżowych konkursach i mistrzostwach. Organizuję treningi oraz warsztaty przed mistrzostwami przygotowując kursantki do osiągnięcia zamierzonego sukcesu.

Prowadzę szkolenia w wielu krajach, co pozwala mi uczyć na światowym poziomie otwierając przed nimi drzwi do pracy nie tylko na macierzystym rynku. Przynoszę na szkolenia nowości, światowe trendy. Zawsze gonię za tym, co nowe i lepsze, nie trzymając się utartych dróg. Szkolenia ze mną przepełnione są wiedzą i dużą ilością praktyki. Jestem znana z precyzyjnego  i konkretnego wypowiadania się, co nie tylko ułatwia komunikację, ale pozwala skupić się na istotnych, konkretnych elementach pracy. Odpowiadam na każdą wątpliwość, pomagam w rozwiązywaniu problemów, a moje merytoryczne przygotowanie pozwala na bardzo szybkie przyswojenie wiedzy przez Kursantów. Wsparcie, które otrzymują ode mnie wypracowane jest nie tylko moim doświadczeniem, ale również pewnością, że branża przedłużania rzęs jest stale rozwijającą się, przynoszącą ogromne sukcesy na jej polu.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. Kocham czerwony kolor i podróże. Nauczyłam się być odważna i sięgać po to, co dla mnie najważniejsze. Balansuję między domem, podróżami służbowymi a pracą stylistki i instruktorki.

Moje kompetencje podkreśli wiele zdobytych dyplomów i certyfikatów. Natomiast, by sprawdzić, ile wsparcia, wiedzy i umiejętności daje z siebie na szkoleniach – sprawdź ofertę szkoleniową, wybierz kurs odpowiedni dla siebie i zyskaj pewność - warto szkolić się od najlepszych!

CERTYFIKATY I NAGRODY

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.