Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

Szkolenie IDEALNA KĘPKA przeznaczone jest dla stylistek pracujących metodami objętościowymi. Uczestnictwo w warsztatach pozwoli na usprawnienie pracy z kępką, co za tym idzie - stworzenie tej idealnej w krótszym czasie. Szkolenie prowadzone jest przez intruktorkę Monikę Rząp. Korzystając z jej wiedzy i doświadczenia w szybkim tempie zdobędziesz umiejętności tworzenia niesamowitych wachlarzy. 

Jeśli chcesz budować symetryczne kępki, piękne wachlarze, a przy tym skrócić czas swojej pracy z zachowaniem profesjonalnej, perfekcyjnej stylizacji to szkolenie jest DLA CIEBIE!

Program szkolenia obejmuje:

1. Część teoretyczna
Wszystko, co należy wiedzieć o kępkach.

2. Część praktyczna
Trzy metody formowania kępek:
  - drapanie
  - bujanie
  - przekładanie
3. Ćwiczenie na gąbeczkach treningowych

Kurs obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną. Odbywa się w systemie jednodniowym, dzień szkolenia trwa około 8 godzin. Przewidziane są przerwy kawowe z poczęstunkiem oraz przerwa obiadowa. Pracujemy w małych grupach (3-6 osoby), co pozwala na skupienie się i indywidualne podejście do każdego kursanta. W ramach kursu otrzymasz skrypt szkoleniowy oraz stałą zniżkę na zakup produktów w sklepie internetowym i stacjonarnym marki Exclusivelashes.

Koszt szkolenia: 790 zł 
 

 

Zapisów dokonywać można poprzez mail - biuro@exclusivelashes.pl bądź telefonicznie pod nr. 663-492-977

SPRAWDŹ OFERTĘ POZOSTAŁYCH SZKOLEŃ!

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.