Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

OFERTA/CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym , wyrazistym spojrzeniu? Rzęsy Hollywood są dla Ciebie 

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Przedłużone rzęsy wyglądają jak wytuszowane

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

Zalety przedłużania rzęs

 

Przedłużanie rzęs staje się coraz bardziej popularne i ma niewątpliwie wiele zalet. Jedną z nich jest trwałość. Tusze do rzęs, zalotki, kępki, dają niestety krótki jednodniowy efekt, natomiast przedłużonymi rzęsami możemy cieszyć się od 3 do 4 tygodni. Efekt przedłużanych rzęs utrzymuje się tak długo ponieważ uzależniony jest od procesu wzrostu naszej naturalnej rzęsy. Kolejną zaletą przedłużania rzęs jest wygoda. Jest to bardzo mocny argument szczególnie dla kobiet, które lubią sobie dłużej pospać, bo znika tu problem wczesnego wstawania aby się pomalować bądź też późnego chodzenia spać aby zmagać się ze zmywaniem makijażu. Po prostu budzimy się rano i już jesteśmy piękne. Nie straszna nam jest też pogoda, która w naszym klimacie jest dosyć kapryśna i nieprzewidywalna. Przy sztucznych rzęsach nie musimy się martwić gdy nieoczekiwanie złapie nas deszcz, bo na pewno się nie rozmażą jak to bywa z maskarą. Kolejną zaletą aplikacji jest modelowanie oka. Przedłużanie rzęs nie jest zwykłym zabiegiem, a sztuką stylizacji. Rzęsy dobiera się w taki sposób aby nadać oku właściwy kształt, podkreślić jego walory, ukryć defekty, oprawić je tak aby wyeksponować kolor oczu i nadać spojrzeniu zalotności i magii. Przedłużanie rzęs zapewni nam piękny wygląd bez względu na to jaką mamy porę dnia, czy roku. Są idealne dla osób, które nie mają czasu na codzienny makijaż i demakijaż. Dają poczucie komfortu dzięki lekkości noszenia, odmładzają spojrzenie, otwierają oko. Są grubsze i dłuższe a także pięknie podkręcone bez konieczności używania zalotki i tuszu do rzęs.

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem dla cienkich, rzadkich rzęs, które nie prezentują się najlepiej. Jednak przedłużać i zagęszczać można także zdrowe, silne rzęsy w celu nadania oczom wyjątkowego wyglądu. Przedłużane rzęsy wyglądają jak naturalne.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Doklejanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg, polegający na doczepianiu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku, któremu nie oprze się żaden mężczyzna! Sprawdź sama.

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Noszenie przedłużonych rzęs niesie ze sobą same korzyści. Po pierwsze nie ma już potrzeby stosowania tuszu do rzęs. Pływanie i prysznic nie stanowią problemu – nic się nie rozmazuje. Zawsze o poranku masz gęste i czarne rzęsy, tak jak marzyłaś. Przedłużanie rzęs jest odpowiednie dla kobiet w każdym wieku.Nie muszą wyglądać sztucznie i ciężko, wręcz przeciwnie, delikatnie i naturalnie. 

SZKOLENIA !!!

KONIECZNIE ZAPYTAJ O MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH 

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.