Umów się do mnie na wizytę:
+48 663 492 977
| PL / ENG

ZACZARUJ SPOJRZENIEM!

Chcesz żeby Twoje oczy wyglądały wyjątkowo?
Umów się na wizytę już teraz!

 Zapraszamy na Jedno z najbardziej topowych szkoleń ostatnich miesięcy- wyjątkowe szkolenie z niestandardowych stylizacji rzęs Kim Kardashian oraz kocie oko skręty M i L. Szkolenie prowadzone jest przez doświadczoną stylistkę, instruktorkę oraz sędzię międzynarodowych mistrzostw przedłużania rzęs Monikę Rząp. Jedna z bardziej utytułowanych i docenianych stylistek rzęs na świecie, wybitna specjalistka w tej dziedzinie. 

Na szkoleniu dowiesz się wszystkiego o skrętach L i M. Poznasz ich zastosowanie.
Ponadto w programie:

- KIM KARDASHIAN
- perfekcyjna praca na rzędach
- perfekcyjne modelowanie
- wiele metod mieszania skrętów
- metody objętościowe 2-15D, "Perfekcyjna Kępka "
-zastosowanie rzęs kolorowych

Każdy uczestnik szkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe, skrypt szkoleniowy, dzięki któremu zawsze może przypomnieć sobie zagadnienia poruszane na szkoleniu. 

Kazdy uczestnik szkolenia na zapewnione produkty oraz samodzielne stanowisko do pracy  na modelce.

Stanowisko pracy wyposażone jest w łóżko, lampę, krzesło oraz wszelkie niezbędne akcesoria do wykonania aplikacji.

Grupa podzielona jest na dwie sale szkoleniowe. Każdy uczestnik wykonuje samodziejną aplikację pod okiem instruktora. Instruktor nadzoruje etapy wykonywanej aplikacji, sprawdza i daje wskazówki. Każda praca zakończona jest oceną wykonanej pracy oraz wykonaniem profesjonalnych zdjęć w celu pokazania zastosowanego efetu. 

Celem ukończenia szkolenia jest umiejętność samodzielnego wykonania aplikacji metodami zawansowanymi oraz wymagającymi skrętami Mi L oraz umiejetnosć zastosowania przyswojonej wiedzy i umiejętności w dalszej pracy. 

Celem udziału w szkoleniu jest uzyskanie nowej wiedzy, kwalifikacji oraz nabycie praktycznych umiejętności. Udział w szkoleniach jest niezbędny do podniesienia kwalifikacji, bardziej profesjonalnej obsługi klientów, udoskonalenia dotychczasowych umiejętności manualnych, jak i wiedzy teoretycznej. Szkolenia u najlepszych instruktorów podnoszą prestiż firmy oraz zwiększa zaufanie klientów. Podnoszą atrakcyjność gabinetu kosmetycznego oraz poprawiają konkurencyjność. Dlatego tak ważny jest ciągły rozwój i inwestowanie w szkolenia, by móc jak najlepiej wykorzystać zdobytą wiedzę oraz wykorzystać ją w pracy. W związku z dynamicznym rozwojem branży kosmetycznej, niezbędne jest ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Szkolenia dają możliwość na lepszą i bardziej profesjonalną obsługę klientów oraz podniesienie atrakcyjności gabinetu kosmetycznego.

Celem szkolenia jest również wzrost satysfakcji klientów z wykonywanych usług, zadowolenie klientów z oferowanych zabiegów – a co za tym idzie wzrost przychodów.. Udział w szkoleniu prowadzi do wzrostu udziału w rynku, szybszego reagowania na potrzeby klientów jak również wzrostu uznania dla gabinetu kosmetycznego.

Dzień szkolenia jest zakończony indywidualną oceną pracy każdego uczestnika. 
Koszt szkolenia : 2500 zł 

Zapisów dokonywać można poprzez mail - biuro@exclusivelashes.pl bądź telefonicznie pod nr. 663-492-977

SPRAWDŹ OFERTĘ POZOSTAŁYCH SZKOLEŃ!

Jesteśmy instytucją szkoleniową działającą na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy. Każdy wydawany przez nas certyfikat jest polsko-angielski. UWAGA!!! MOŻLIWOŚĆ DOFINANSOWANIA SZKOLEŃ ZE ŚRODKÓW UNIJNYCH DLA PRZEDSIĘBIORCÓW I PRACOWNIKÓW !!!! KONIECZNIE ZAPYTAJ - biuro@exclusivelashes.pl

 

 

 

INFORMACJE OGÓLNE

DELIKATNE ZAGĘSZCZENIE

Sztuczne rzęsy są fantastycznym rozwiązaniem nietylko dla cienkich, rzadkich rzęs, ale także dla zdrowych i silnych. Cel jest jeden - nadać oczom wyjątkowego wyglądu.

 

 

DELIKATNE PRZEDŁUŻENIE

Wyobraź sobie, że Twoje rzęsy są niesamowicie gęste i nawet o 50% dłuższe! To nic trudnego. Przedłużanie rzęs to prosty, bezbolesny zabieg polegający na doklejeniu sztucznych rzęs do naturalnych. Przedłużanie i zagęszczanie rzęs sprawia, że oczy nabierają niepowtarzalnego uroku. Efekt utrzymuje się kilka tygodni. Sprawdź sama!

 

NATURALNE SPOJRZENIE

Wiesz, że zalet przedłużonych rzęs jest niezliczona ilość? Nie musisz już stosować tuszu, pływanie nie stanowi problemu rozmazanych oczu, codziennie masz piękne czarne, gęste rzęsy. Przedłużone rzęsy są odpowiednie dla Kobiet w każdym wieku, a profesjonalnie wykonane dodają twarzy delikatności, naturalności, a spojrzeniu zalotności.

SZKOLENIA

Sprawdź ofertę szkoleń u Moniki Rząp -  najlepszej stylistki i instruktorki w Europie!
Zapytaj o możliwość dofinansowania ze środków unijnych. Czekamy na Ciebie!

GABINET - CENNIK

Oferuje atrakcyjne ceny!

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z cennikiem moich usług.

AKTUALNOŚCI

  • Ekstremalne zagęszczanie rzęs!

    Zależy Ci na mocnym i wyrazistym spojrzeniu? Sprawdź aplikację Hollywood. To najnowszy trend w przedłużaniu rzęs.

  • KONIEC TUSZOWANIA

    Koniec z tuszowaniem? To proste. Wybierz rzęsy Exclusivelashes - głęboka czerń i odpowiednie zagęszczenie.

  • RZĘSY SZTUCZNE JAK NATURALNE

    Boisz się sztucznego, ciężkiego efektu? To nie u nas! Profesjonalnie dobieramy metodę idealną dla Ciebie!

Nasza strona korzysta z plików cookies. Zapewniają one prawidłowe działanie strony, narzędzi społecznościowych, reklamowych i analitycznych. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce Prywatności. Ustawienia cookies możesz zmienić w preferencjach swojej przeglądarki internetowej.